- MSI

Цена
€299 52 / 585 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5050-8G-SHADOW-2X-OC
Graphics engine
NVIDIA® GeForce RTX™ 5050
Engine/Core clock
Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center)
Boost: 2602 MHz
Memmory size
8GB
Memory type
GDDR6
Memory interface
128-bit
Memory speed
20 Gbps
CUDA cores
2560 Units
I/O
DisplayPort x 3 (v2.1b)
HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR)
8-pin x 1
Card bus
PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8)
Maximum resolution
7680 x 4320
Maximum displays
4
OpenGL
4.6
Power consumption
130 W
Recommended system power
550 W
Dimensions
197 x 120 x 40 mm
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Memory size | 8GB |
| Memmory size | 8GB |
| Memory type | GDDR6 |
| Memory Interface | 128-bit |
| I/O | DisplayPort x 3 (v2.1b) |
| I/O | HDMI™ x 1 (As specified in HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR) |
| I/O | 8-pin x 1 |
| Card Bus | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| Resolution | 7680 x 4320 |
| OpenGL | 4.6 |
| System Power | 550 W |
| Vendor_url | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-5050-8G-SHADOW-2X-OC |
| Dimensions | 197 x 120 x 40 mm |
| Warranty | 36 Months |
| Engine/Core clock | Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center) |
| Engine/Core clock | Boost: 2602 MHz |
| Graphics Engine | NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 |
| CUDA Core | 2560 Units |
| Power Consumption | 130 W |
| Memory speed | 20 Gbps |
| CUDA cores | 2560 Units |
| Core Clock | Extreme Performance: 2617 MHz (MSI Center) |
| Core Clock | Boost: 2602 MHz |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 |
| Maximum displays | 4 |
| Recommended system power | 550 W |
| Maximum Display | 4 |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | Nvidia GeForce RTX 5050 |
| Размер на паметта | 8 |
| Тип памет | GDDR6 |
| Брой вентилатори (count) | 2 |
| Брой заети слота | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
| Тегло | 0.00кг |
Видео карта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X OC
Влезте в следващото поколение 1080p гейминг с MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X OC. Базирана на архитектурата NVIDIA RTX 50 серия и 8GB GDDR6 памет, тя осигурява изключителна производителност и зашеметяваща визуализация за съвременните игри. Двувентилаторният дизайн осигурява тихо и ефективно охлаждане, а фабричният овърклок допълнително увеличава производителността.
Ключови Предимства
- Архитектура NVIDIA RTX 50 серия — Насладете се на най-новите технологии за проследяване на лъчи и DLSS за потапящ гейминг.
- 8GB GDDR6 Памет — Плавна работа с високи настройки в 1080p и начално 1440p гейминг.
- Двувентилаторно охлаждане (2X OC) — Два термално проектирани вентилатора поддържат картата хладна под натоварване с минимален шум.
- Фабричен овърклок — Допълнителна производителност направо от кутията без ръчно настройване.
- Здрава конструкция — Подсилена задна плоча и премиум компоненти от MSI осигуряват дълготрайна надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| GPU чипсет | NVIDIA RTX 5050 |
| Размер на паметта | 8 GB |
| Тип памет | GDDR6 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Брой заети слотове | Два слота |
| Захранващи конектори | 8-pin |
Какво има в кутията
- Видео карта MSI RTX 5050 8G SHADOW 2X OC
- Бързо ръководство
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









